top of page
fullwidth-slider-section-min.jpg

Студії розвитку

bg upper page.png

Багато батьків хочуть, щоб їхні діти всебічно розвивалися, досягали видатних успіхів і були здорові, тому віддають їх до різних секцій.

Ми в Happy Home School потурбувалися - щоб кожен малюк міг розвиватися у фізичному, творчому та інтелектуальному плані, при цьому знайшовши заняття собі до душі.

Ступінь підготовки дозволяє дитині після закінчення нашої школи продовжити заняття в спеціалізованій школі або секції за обраним напрямом на високому рівні.

Вартість одного заняття в будь-якій секції - 250 грн

Записатись на пробне заняття можна за телефоном: +38 098 580 80 89

IMG_20210205_130552_185.jpg

Студія сучасних танців

На уроках діти знайомляться з різними напрямками, а саме: хіп-хоп, джаз модерн, акробатика, класичні танці.

З дітьми працює досвідчений фахівець-хореограф. На заняттях із хореографії діти виконують вправи, спрямовані на розвиток координації рухів, гнучкості, музичного слуху і почуття ритму, м'язової та зорової пам'яті. Вони вивчають і відпрацьовують основні танцювальні рухи та гімнастичні елементи.

Регулярні заняття хореографією приносять відчутну користь для здоров’я малюка:

 • формують правильну поставу;

 • розвивають гнучкість та пластичність;

 • сприяють виробленню красивої та ефектної ходи, легкості рухів.

Карате

Карате – один із тих унікальних видів спорту, в якому гармонійно поєднується фізичний і духовний розвиток. З одного боку – це бойове мистецтво, що розвиває досконале володіння своїм тілом, покращує координацію і спритність. З іншого – особливий підхід до роботи над собою, виховання сили волі і духу.

На заняттях діти освоюють: махи ногами, розтяжку, виконання випадів. Розвиток гнучкості формує у малюка впевненість у собі, фізичну витривалість, дає  можливість порівняти «себе сьогоднішнього» з «собою вчорашнім». Дитина може адекватно оцінити свої перемоги і поставити нові цілі.

Кожне заняття з карате – це перемога малюка, в першу чергу, над самим собою, над своєю невпевненістю і страхами. У майбутньому ці фактори стануть для вашого чемпіона відмінним фундаментом у досягненні мети.

IMG_20210215_130608_787.jpg
IMAGE 2023-11-14 13_21_40.jpg

Ментальна арифметика

Ментальна  арифметика - це методика гармонійного розвитку усного рахунку, яка допомагає розвивати швидкість сприймання та обробки інформації за допомогою роботи обох півкуль. 
Уявна візуалізація на рахівницях абакус допомагає знаходити нестандартні та креативні рішення, а саме в обчисленнях, на уроках творчості, та інших. 

Навіщо дитині ментальна арифметика? 

 • Полюбити математику 

 • Підвищити впевненість в собі, за допомогою перемоги в щоденних маленьких завданнях, як наслідок,  підвищити успішність в школі 

 • Швидкість запам’ятовування та сприймання нової інформації 

 • Аналітичні і творче мислення

Навчання проходить два рази на тиждень по 45 хв. З першого дня - теорія + практика = швидкий усний рахунок.

Музичне мистецтво

На заняття музичного мистецтва діти розкривають музичні здібності, знайомляться з вокальними техніками, вчаться співати впевнено та правильно.

За допомогою дихальних, вокально-інтонаційних та інших вправ малюки навчаються керувати своїм голосом і мовою, розвивають музичний слух. Вони також освоюють навички співу та гри на різних музичних інструментах, починають готуватися до вокальних талант-шоу, концертів та заходів.

IMG_20210205_130322_594.jpg

LEGO моделювання

Конструктор «Lego » дозволяє вчитися граючи, і навчитися в грі. Заняття сприяють розвитку навичок конструювання, програмування, розвивають дрібну моторику, просторове мислення і просто вчать думати!

На занятті діти навчаються збирати іграшки з конструктора за схемами, моделювати, вигадують власні іграшки. Заняття проходять у формі гри та змагань.

Діти вчаться адекватно оцінювати свою роботу, працювати і спілкуватися в колективі. Всі заняття проходять в ігровій формі, що дозволяє дитині емоційно відпочивати. На заняттях гуртка велика увага приділяється вихованню творчої особистості дитини. Діти вчаться взаємоповазі, спільній роботі над проектами, взаємодопомозі.

photo_2021-03-18_15-12-17_edited.jpg
IMAGE 2023-11-14 13_21_15.jpg

Шахи

Для розвитку розумового потенціалу дитини, шахи так само важливі, як і заняття спортом – для фізичного здоров’я. Гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети.

Граючи в шахи, ваша дитина вчиться:

 • приймати власні рішення і відповідати за них,

 • вибирати найбільш вигідне і правильне рішення,

 • розвивати уяву, впорядковувати думки і знання,

 • тайм-менеджменту, адже в класичних шахах гра не може тривати вічно, і у кожного гравця є певний час на обдумування кожного ходу, як і загалом на гру,

 • приймати екстрені рішення, не впадаючи в паніку,

 • розвивати комунікативні навички та позбавлятися сором’язливості,

 • розвивати логічне мислення, вибудовувати стратегію дій, враховуючи цілий ряд сторонніх чинників, що дуже знадобиться по життю кожній людині.

IMG_20210205_130246_397.jpg

Англійська мова

Роль англійської мови у сучасному світі дуже вагома. У всіх країнах світу вивченню англійської мови надається величезне значення - вона є інтернаціональною.

 

У нашій школі використовуються новітні підходи до навчання та особистісно-орієнтований підхід до кожного учня. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб навчання було не тільки пізнавальним, але й цікавим та захоплюючим для кожної дитини.

Іспанська або німецька мова на вибір

На заняттях діти танцюють, співають, майструють своїми руками, слухають історії, у них розвивається відчуття мови, а також народжується бажання вивчати мову впродовж усього життя.

 

Іспанська мова - уроки проводяться виключно іспанською мовою. З першого уроку початкового рівня викладачі, починаючи з елементарних слів, намагаються говорити з вами іспанською мовою.

photo_2021-03-03_13-11-03_edited.jpg
IMAGE-2023-11-14-13_22_21.png

ART / Художня школа

На заняттях з художнього мистецтва діти вчаться малювати, зображувати, створювати і проектувати світ у всьому його різноманітті.

Діти розвивають образтворчі здібності, художній смак, творчу уяву, естетичні почуття, розуміння прекрасного, асоціативне мислення. Заняття розкривають творчій потенціал та знайомлять із законами композиції малюнку.

Напрямки, в яких ми працюємо:

 • живопис;

 • графіка;

 • декоративно-прикладне мистецтво;

 • ліплення;

 • композиції з природних матеріалів.

Супровід логопеда

Мова – це один із основних засобів спілкування з навколишнім світом, це використання голосу для того, щоб висловити свої думки, ідеї. Процес мовлення може здатися легким, але насправді це складний процес, що вимагає часу, нервів, м'язів і контролю. У цьому вам може допомогти наш професійний вчитель-логопед.

Спочатку проводиться діагностичне вивчення стану мовленнєвого розвитку дитини і планується корекційна робота з дітьми за такими напрямками:

 • розвиток фонематичного слуху;

 • формування навичок правильної звуковимови;

 • корекція та формування звуків;

 • збагачення та уточнення словникового запасу;

 • розвиток граматичних умінь та навичок;

 • робота над лексико-граматичною стороною мовлення;

 • розвиток діалогічного, монологічного і зв’язного мовлення;

 • розвиток загальної дрібної моторики.

Малюки поступово розширюють свою активно вживану лексику, вчаться правильно артикулювати, будувати речення, а також розуміти сенс сказаного.

photo_2021-02-23_15-07-34.jpg
bottom of page